ApartGdynia

ApartGdynia to nowoczesny i komfortowy obiekt zlokalizowany niedaleko portu w Gdyni. Oddajemy do dyspozycji 87 wygodnych apartamentów typu studio z prywatną łazienką i aneksem kuchennym - około 180 miejsc noclegowych. Oferujemy szereg usług przygotowanych z myślą o satysfakcjonującym pobycie – zarówno długo jak i krótkoterminowym. Nasz concierge, dostępny na miejscu postara się zaspokoić Twoje oczekiwania.

Apartamenty

W naszym obiekcie przygotowaliśmy niezależne apartamenty typu studio dla wynajmu na długi i krótki termin. Każda jednostka wyposażona jest w aneks kuchenny oraz łazienkę. W każdym studio istnieje możliwość łączenia łóżek. Dla większej wygody jest do dyspozycji telewizor, meble garderobiane oraz wyposażenie drobne.
WiFi

Rozumiemy jak ważny w pracy, nauce czy rozrywce jest nieprzerwany dostęp do sieci. W każdym studiu dostępny jest bezprzewodowy, szybki Internet.

Eat & Drink

Przygotowaliśmy dla Ciebie możliwość pełnego lub częściowego wyżywienia w formie cateringu. Istnieje możliwość dostosowania ilości do potrzeb. Zapytaj o ofertę.

Sala konferencyjna

Istnieje możliwość wynajęcia sali konferencyjnej niedaleko aparthotelu. Współpracujemy z obiektami o różnej wielkości.

Relax

Przygotowaliśmy dla Ciebie salę wypoczynkową z dużym telewizorem oraz miejscem zabaw dla dzieci.

Przewóz osób

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom możemy zorganizować przewóz jednej lub więcej osób. Wliczając w to transfer z lotniska.

Concierge

W naszym obiekcie oferujemy usługi typu concierge – zorganizujemy Twój pobyt tak, żeby niczego Ci nie zabrakło. Powiedz nam czego potrzebujesz.

Partnerzy

Lokalizacja